FOSSCOMM – Κάλεσμα για εθελοντές

Το FOSSCOMM (Free and Open Source Software Communities Meeting) είναι ένα ελληνικό συνέδριο που απευθύνεται σε λάτρεις του ελεύθερου λογισμικού και του ανοιχτού κώδικα, προγραμματιστές και κοινότητες. Έχει φιλοξενηθεί σε διάφορες πόλεις της Ελλάδας και στόχος του είναι να προωθήσει τη χρήση του FOSS στην Ελλάδα και να φέρει κοντά τους λάτρεις του FOSS.

Φέτος το FOSSCOMM θα φιλοξενηθεί στη Λαμία το τριήμερο 18-20 Νοεμβρίου 2022 από το Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας και ως συνεργασία του IEEE Student Branch University of Thessaly Lamia με το αντίστοιχο παράρτημα IEEE Student Branch University of Thessaly του Βόλου .

Αυτό είναι ένα ανοιχτό κάλεσμα για εθελοντές, σε όλους εσάς που θα θέλατε να κάνετε αυτή την εκδήλωση σπουδαία βοηθώντας στη διοργάνωσή της.

Αν ενδιαφέρεστε να γίνετε εθελοντές, συμπληρώστε τη φόρμα: https://forms.gle/K6BofvwNQNuuAz6H6

Για οποιαδήποτε απορία, μπορείτε να επικοινωνήσετε στο: ieeesb.uthlamia@gmail.com με θέμα FOSSCOMM 2022