Σας ενημερώνουμε, ότι με απόφαση του Φοιτητικού Συλλόγου, την Πέμπτη 22/2 το Τμήμα θα τελεί υπό κατάληψη. Οι εξετάσεις των μαθημάτων της ημέρας αυτής αναβάλλονται. Θα ακολουθήσει νέο πρόγραμμα για τις ημέρες αναπλήρωσής τους.
![](https://dib.uth.gr/wp-content/uploads/2021/06/dib2-400x210.png)
Σας ενημερώνουμε, ότι με απόφαση του Φοιτητικού Συλλόγου, την Πέμπτη 22/2 το Τμήμα θα τελεί υπό κατάληψη. Οι εξετάσεις των μαθημάτων της ημέρας αυτής αναβάλλονται. Θα ακολουθήσει νέο πρόγραμμα για τις ημέρες αναπλήρωσής τους.