Ολοκληρώθηκε το 1ο Job Fair Lamia, που έλαβε χώρα στο κτίριο της ΔΕΥΑ Λαμίας.
Διοργανώθηκε από φοιτητές του University of Thessaly IEEE Student Branch – Lamia, με τη συμμετοχή περισσότερων από συνολικά 130 φοιτητών των Τμημάτων Πληροφορικής με Εφαρμογές στην Βιοιατρική, Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών, Μαθηματικού και Φυσικού. Μάθετε περισσότερα στο συνημμένο Δελτίο Τύπου της Οργανωτικής Επιτροπής.
![](https://dib.uth.gr/wp-content/uploads/2023/11/IMG_8364-1024x768.jpg)
![](https://dib.uth.gr/wp-content/uploads/2023/11/IMG_8363-1024x682.jpg)
![](https://dib.uth.gr/wp-content/uploads/2023/11/IMG_8300-1024x683.jpg)
![](https://dib.uth.gr/wp-content/uploads/2023/11/IMG_8302-1024x683.jpg)